Subskrypcja szkoleń Online

Jeżeli Twoi handlowcy mają realizować coraz wyższe targety, musisz po prostu ich szkolić non stop często, szybko i nie marnując ich czasu.
Umów Demo

Dziesiątki szkoleń online, dostępne od zaraz, wszędzie i zawsze.

Twoi ludzie powinni „być u Klientów”, zamiast siedzieć na szkoleniu na drugim końcu kraju. Dlatego nie trać czasu na poszukiwanie trenerów, programów szkoleniowych, negocjacje cen (i tę całą papierologię).

Nie wydawaj większości budżetu na jedno szkolenie w roku. Wykup roczną subskrypcję szkoleń dla handlowców i daj im możliwość uczenia się gdzie i kiedy chcą, a nie, kiedy pasuje to trenerowi.

Jedno szkolenie
w roku nic nie zmieni.
Kilkadziesiąt szkoleń…
już tak!

Po 2 tygodniach po szkoleniu handlowcy zapominają ok. 90% materiału szkoleniowego. Dlatego muszą mieć stały i nieprzerwany dostęp do wiedzy, setek filmów i scenek szkoleniowych, porad handlowych. Dzięki technologii mikrolearningu zapewniasz swoim handlowcom (oraz sobie) dostęp do:

  1. Kilkudziesięciu szkoleń handlowych online (przygotowanych przez trenerów sprzedaży)
  2. Waszych szkoleń produktowych i asortymentowych w wersji online
  3. Wszystkich Waszych materiały marketingowo-handlowych
  4. Rozbudowanej analityki poziomów kompetencji Twojego zespołu handlowego

Do jakich szkoleń online będą mieli dostęp handlowcy, gdy wdrożycie SalesOn.

Zakup SalesOn dla swojego zespołu handlowego, a w pakiecie (w cenie) dostaniesz kilkadziesiąt gotowych szkoleń online dla Twoich handlowców. Baza rośnie, bo w każdym miesiącu dokładamy kolejne szkolenia, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do jeszcze większej bazy szkoleń. Wszystko w jednym miejscu, szybkie, proste i zlecenie szkolenia zajmie 2 minuty.

Klienci o SalesOn

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.