Poznaj platformę wprowadzającą rozwój kompetencji działów sprzedaży w erę cyfrową.

Umów się z nami na krótkiego videocalla!

Dowiedz się, jak możesz pomóc Waszej strukturze handlowej sprzedawać jeszcze więcej. Daj firmie szansę na:

 • 7%-10% wzrost rocznych wyników sprzedaży,
 • 2x szybszy transfer wiedzy na linii marketing-sprzedaż-dystrybucja
 • 85% oszczędności w budżecie szkoleniowym,
 • 50% szybszy przyrost wiedzy produktowej u handlowców,
 • 2x krótszy czas wdrożenia pracowników do działu sprzedaży.

Do kontaktu w szczególności zachęcamy:

• dyrektorów handlowych / sprzedaży / sales operations • dyrektorów ds. pośrednich kanałów sprzedaży / sieci dystrybucji • marketing managerowów / product owners / product managerów • managerów działów szkoleń i human resources… i wszystkich innych, którzy szukają sposobu na zwiększenie sprzedaży swoich zespołów handlowych.

  Umów się z nami na krótkiego videocalla!

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z Sales Development Technologies Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług elektronicznych).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Sales Development Technologies Sp. z o.o. w celach handlowych i marketingowych (art. 172 ust. 1. ustawy prawo telekomunikacyjne)

  Nie jesteś gotowy, aby zaplanować demo?

  Obejrzyj 2-minutowy film o SalesOn.

  Klienci o SalesOn

  Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

  […] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

  Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

  […] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

  Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

  Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

  Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

  Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

  Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

  […] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

  Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

  SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

  Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

  Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

  Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

  SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

  Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

  Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.