SZKOLENIE ONLINE Prezentacja handlowa online

Aleksandra
OBEJRZYJ FRAGMENT SZKOLENIA

Sprzedaż online stała się normą, włączając w to prezentacje na żywo za pomocą wideokonferencji. Jeśli nie korzystasz z narzędzi online do spotkań, zostajesz w tyle za konkurencją. Opanowanie tych umiejętności poprawi Twój wynik sprzedaży. Wielu handlowców uczy się poprzez próby i błędy, co może być kosztowne. To szkolenie pozwoli Ci uniknąć drogich pomyłek. Po jego ukończeniu będziesz miał szansę na zwiększenie sprzedaży, komfortową pracę z klientami i przyjemność z sprzedaży online. Niektórzy handlowcy osiągają lepsze rezultaty online niż na spotkaniach twarzą w twarz.… to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się w nim, dlaczego warto robić follow- up. Poznasz główne zasady skutecznego follow-up’u oraz techniki, które pomogą Ci zbudować relację z klientem. Dzięki temu, gdy klient będzie gotowy na zakup, kupi od Ciebie, a nie od konkurencji.

Podczas tego szkolenia online dowiesz się jak:

  • przygotować stanowisko pracy
  • przygotować się do prezentacji Twojej oferty podczas Video Calla
  • pozbyć się tzw. „rozpraszaczy”
  • prezentować ofertę w sytuacji, gdy nie masz czasu na diagnozę potrzeb
  • prowadzić rozmowę tak, aby być w jak najbliższym „kontakcie” z klientem
  • i na koniec dowiesz się jak zamknąć prezentację.

To szkolenie online przeznaczone jest dla:

  • Handlowców, Doradców, Agentów i wszystkich innych odpowiedzialnych za kontakt z Klientem. W szczególności dla tych, którzy mają opory przed followup’em, ponieważ obawiają się followup’ując Klientów, tylko ich do siebie zrażą. Jeżeli czujesz, że po zrealizowanej prezentacji handlowej, klient sam powinien się do Ciebie odezwać, lub jeżeli nie chcesz klienta „nękać” telefonami, to szkolenie jest idealne dla ciebie.Dlaczego musisz robić followup, jeżeli chcesz sprzedawaćJakich błędów nie popełniać podczas followupJakie są najczęstsze sposoby na skuteczny followup

Aleksandra
Szkolenie prowadzi Aleksandra, wraz z Olą przy budowie szkolenia pracowały dwa zespoły koordynowane przez SalesOn. W skład zespołu nr 1 (zespół merytoryczny) wchodzili praktycy sprzedaży, trenerzy, sprzedaży, metodycy szkoleniowi. Ta grupa ekspertów od szkoleń i metodyki nauczania z doświadczeniem w firmach szkoleniowych pracowała głównie nad warstwą dydaktyczną i programem szkolenia. Dzięki temu osoby kończące te szkolenie, mają pewność, że wszelkie scenki rodzajowe, dialogi oraz zasady sprzedaży uwzględnione w tym szkoleniu zostały zebrane i opracowane przez praktyków sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą w B2B i B2C. Nad częścią wizualną szkoleń pracował zespół nr 2 (zespół produkcji filmowej), w skład którego wchodzili: reżyser, operator i montażyści. Zespół produkcji odpowiadał za kręcenie filmów video, scenek rodzajowych, montaż (całą postprodukcję) filmów oraz animacje.

Online training includes

Videos
Wprowadzenie 3:57
Przygotowanie miejsca pracy 6:01
Przygotowanie do prezentacji 6:18
Koncentracja vs rozpraszacze 3:34
„Mapa drogowa” 4:14
Pierwsze wrażenie 5:22
Plan spotkania 5:37
Diagnoza potrzeb vs prezentacja 6:14
Koordynacja Oko / Ucho 3:56
Obserwacja reakcji klienta 4:42
Kontakt wzrokowy 4:10
Zakończenie prezentacji 3:18
Artykuły
Artykuł szkoleniowy 6;00

Get an Online Training Completion Certificate

Certyfikat Prezentacja handlowa online
OBEJRZYJ FRAGMENT SZKOLENIA

Pozostałe szkolenia