SZKOLENIE ONLINE Automotywacja w pracy handlowca

Mariusz Kędzierski
Trener sprzedaży
Obejrzyj fragment szkolenia

Praca w sprzedaży wiąże się ryzykiem. Tym razem chodzi o ryzyko wypalenia zawodowego, które zabiera satysfakcje ze sprzedaży i często eliminuje wielu handlowców z rynku. Jak się przed tym bronić? Trzeba codziennie dbać o swoje zaangażowanie i chronić się przed czynnikami, które zabijają naszą motywację. Na tym polega automotywacja.

Ten kurs pokaże Ci, dlaczego wypalenie zawodowe jest groźne i może dotyczyć każdego. Zobaczysz co Ty możesz zrobić, żeby zadbać o swoją automotywację – a możesz zrobić naprawdę dużo! Począwszy od zrozumienia różnych poziomów motywacji i wykorzystania tego w codziennej pracy. Nauczysz się pracować nad swoim nastawieniem i przekonaniami. Dowiesz się jak ważny jest język, który wykorzystujesz, nawyki jakie wprowadzasz oraz jak korzystać z otoczenia. Kurs uświadomi Ci jak duży masz wpływ na swoją motywację.

Podczas tego szkolenia online dowiesz się:

  • Jak można wpaść w syndrom wypalenia zawodowego i dlaczego jest to groźne
  • Jakie są cztery poziomy motywacji i jak możesz podnosić swoją motywację w codziennej pracy
  • Co to znaczy dobrze rozumiany work-life balance
  • Jak świadomie wybierać swoje nastawienie i unikać pułapek
  • Co to jest semantyka i jak nam może pomóc
  • Jak pracować z nawykami i dbać o samodyscyplinę
  • Jak znaleźć źródła motywacji w swoim otoczeniu

To szkolenie online przeznaczone jest dla:

  • Sprzedawców o różnym stażu pracy (zarówno początkujących jak i dla osób, które mają duże doświadczenie w sprzedaży)
  • Przedstawicieli handlowych z różnych branż, z ogólnorozumianej sprzedaży
  • Managerów sprzedaży, którym zależy na tym, żeby dbać o motywację własną jak i swoich podwładnych
Mariusz Kędzierski
Trener sprzedaży
Od 15 lat buduje relacje z klientami i rozwija kompetencje handlowców. Był szefem działu szkoleń i rozwoju w międzynarodowej spółce Cersanit, zarządzał grupą trenerów, wspierał sprzedaż spółki w kraju i za granicą. Jest współautorem książek o sprzedaży: „Zawód: handlowiec. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji” oraz „O negocjacjach i negocjatorach. Poradnik Praktyka”. Trener, coach i konsultant od 11 lat. Szkoli handlowców i szefów działów sprzedaży z wielu branż w całej Polsce. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu budowania efektywnych relacji z klientami, dobrze rozumianej perswazji, negocjacji. Stawia też na szkolenia rozwojowe handlowców – w oparciu o wiedzę i badania psychologiczne pomaga pracować nad ich automotywacją, pewnością siebie czy asertywnością. Prowadzi też warsztaty dla szefów sprzedaży, gdzie kładzie nacisk na indywidualne podejście do pracownika i sprawne zarządzanie w oparciu o zrozumienie potrzeb emocjonalnych podwładnych.

Online training includes

Videos
Automotywacja w pracy handlowca - Czym jest wypalenie zawodowe? cz. I 05:53
Automotywacja w pracy handlowca - Co to jest automotywacja? cz. II 05:26
Automotywacja w pracy handlowca - Jak zwiększyć swoją automotywację? cz. III 05:09
Automotywacja w pracy handlowca - Rola nastawienia cz. IV 05:42
Automotywacja w pracy handlowca - Semantyka i przekonania cz. V 05:14
Automotywacja w pracy handlowca - Nawyki cz. VI 05:31
Automotywacja w pracy handlowca - Twoje otoczenie cz. VII 05:22
Artykuły
Automotywacja w pracy handlowca - Zdrowe przekonania cz.I 02:21

Get an Online Training Completion Certificate

Certyfikat Automotywacja w pracy handlowca
Obejrzyj fragment szkolenia

Pozostałe szkolenia

Klienci o SalesOn

Jarek Ganiewski Field Force Manager w Fiskars

SalesOn pozwala nam rozwijać zespół handlowy procesowo, małymi krokami. Największą wartością jest moduł raportujący, gdzie widzimy co handlowcy wiedzą i potrafią, a nad którymi obszarami musimy jeszcze popracować. Praca na Saleson pozwala również rozwijać zaangażowanie handlowców w proces uczenia się w dowolnym miejscu i czasie.

Karolina Szołoch Koordynator HR w Sopro Polska

SalesOn to praktyczne narzędzie, które pozwala  rozwijać kompetencje oraz umiejętności sił sprzedaży. Oferuje szeroką gamę szkoleń dla przedstawicieli handlowych jak również dla managerów. W łatwy i przystępny sposób można  analizować wyniki, śledzić postępy pracowników oraz określać potencjał do doskonalenia. Dla nas dużą wartością jest także tworzenie własnych szkoleń produktowych. Polecam!

Luiza Lutek Koordynator ds. rozwoju sił sprzedaży w Polkomtel

SalesOn pojawił się w naszych strukturach podczas pandemii, dzięki czemu nasi Handlowcy nie zostali pozbawieni dostępu do wiedzy i możliwości nieustannego rozwoju. Tematyka szkoleń na platformie pozwala personalizować szkolenia i dopasowywać materiały pod diagnozowane potrzeby naszych pracowników. W tym roku idziemy krok dalej – decydujemy się na wykorzystanie możliwości związanych z planowaniem i monitorowaniem pracy coachingowej, które oferuje SalesOn.

Waldemar  Jakubus Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu w DOBROWOLSCY Sp. z o.o

„Jesteśmy z SalesOn już od 2 lat. Ta przystępna forma, szybka i łatwa w obsłudze, pozwoliła na wprowadzenie systematyczności, mobilności i szerokości tematyki w zakresie szkoleń dla naszych handlowców i działów telesprzedaży. Możliwość powtarzania i łatwego dostępu do wiedzy, jest kluczowym czynnikiem, aby była zapamiętana i wykorzystana. Uważam, że jest to najbardziej optymalna forma dla firm z dużymi działami handlowymi.”

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!