Budowanie szkoleń - Transfer wiedzy produktowej

Im bardziej handlowcy są przeszkoleni z produktów oraz im lepiej znają asortyment, tym macie większe szanse na wzrosty sprzedaży.
Umów Demo

Błyskawiczny transfer wiedzy produktowej

Wprowadzacie nowy produkt na rynek lub zmianę w ofercie? Chcecie uzyskać jak najlepsze wyniki na określonych grupach produktowych?

Kluczowe jest szybkie i efektywne wyedukowanie z nowości produktowych waszych handlowców lub zewnętrznych sił sprzedaży (np. dystrybutorów, hurtowników).

Buduj szkolenia produktowe online i udostępniaj je całej waszej sieci sprzedaży, oszczędzając wiele energii, dni i pieniędzy. Dodatkowo zyskasz dane pozwalające analizować wiedzę produktową znajomość aktualnych promocji (u handlowców i partnerów handlowych).

Edukuj z asortymentu
nie tracąc czasu
handlowców

Jeżdżenie po dystrybutorach, (aby ich przeszkolić z nowości) lub marnowanie “czasu sprzedażowego” Waszych handlowców, tylko po to, aby ich ściągnąć do centrali na szkolenie produktowe, nie ma ekonomicznego uzasadnienia. Masz alternatywę:

  1. Szkolenia asortymentowe bez odciągania handlowców od pracy z klientami
  2. Edukacja produktowa zewnętrznych dystrybutorów, hurtowników, dealerów itd. online
  3. Konkursy wiedzowe (z Waszej oferty) w ramach grywalizacji
  4. Analiza i rankingi wiedzy z waszych produktów lub nowości.

Klienci o SalesOn

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.