Analityka kompetencji (wiedzy i umiejętności)

Analityka kompetencji (wiedzy i umiejętności) Podejmuj decyzje o rozwoju handlowców w oparciu o twarde dane (a nie domysły, wrażenia i subiektywne opinie).
Umów Demo

Twarde dane, a nie opinie i wrażenia.

Jeżeli sprzedaż ma rosnąć, to najwyższy czas, aby rozwijać kompetencje handlowców w oparciu o model “Data Driven Decision Making”. Przestań strzelać w ciemno, pytając się “ekspertów”, “doradców” (lub kogoś, kto nigdy sam nie sprzedawał) jak i z czego szkolić Twoich handlowców. Wykorzystaj do tego twarde dane, rankingi i raporty…a nie opinie.

Jeżeli nie możesz
czegoś zmierzyć,
nie możesz tym
zarządzać.

Od lat w działach handlowych analizuje się już prawie wszystko. Wszystko za wyjątkiem kompetencji… czyli tego, co na “koniec dnia” sprawia, czy handlowiec zrobi target lub nie. Zacznij wreszcie weryfikować:

  1. Wiedzę handlowców o waszych produktach, asortymencie, polityce handlowej,
  2. Umiejętności handlowców “w terenie” (np. realizację standardów, kroków wizyty itp.),
  3. Poszczególnych handlowców, całych zespołów, regionów czy dystrybutorów,
  4. i wszystko to, czego wcześniej nie mierzyliście, bo było błędnie uznawane, jako element “miękki” niemający wpływu na sprzedaż.

Klienci o SalesOn

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.