Baza wiedzy firmowej

Skalowalny, prosty i szybki sposób publikowania, organizowania oraz udostępniania handlowcom materiałów handlowych i marketingowych.
Umów Demo

Cała wasza wiedza w jednym miejscu

Handlowcy, zwykle noszą ze sobą mnóstwo dokumentów, katalogów, cenników, ofert i broszur. Nawet, jeżeli posiadają je w wersjach elektronicznych to muszą ich szukać wśród setek e-maili, lub folderów na serwerze firmowym.


To wszystko rodzi chaos, bałagan i wpływa na to, że tracą czas. SalesOn skraca czas, jaki handlowcy poświęcają na wyszukiwanie materiałów handlowych nawet o 90%. Ale to nie wszystko! Pozwala też usprawnić przepływ informacji pomiędzy marketingiem a handlowcami i zapewnia, że materiały marketingowe są zawsze aktualne, zgodne z marką i dostępne na komórce.

Koniec z szukaniem
i gubieniem materiałów handlowych.

Biblioteka materiałów firmowych jest częścią modułu “Budowanie szkoleń”, wykup moduł budowanie szkoleń a otrzymasz bibliotekę materiałów “w cenie”.

Intuicyjny interfejs użytkownika, pozwala Waszych przedstawicielom na błyskawiczne wyszukiwanie materiałów firmowych, dzięki czemu przepływ informacji w waszej firmie przyspiesza. Funkcja pozwala na:

  1. Zlecanie zapoznania się z materiałami (całym zespołom lub handlowcom)
  2. Ułatwienie odszukania kluczowych materiałów, których potrzebują do pracy.
  3. Proste zamieszczanie materiałów handlowo-marketingowych (lub szkoleniowych),
  4. Koncentracja wszystkich kluczowych materiałów w jednym miejscu

Klienci o SalesOn

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.