Dział Szkoleń i HR

Sprawdź jak nowoczesny HR może pomóc podnosić kompetencje handlowców szybciej, częściej, taniej i nowocześniej niż dotychczas.
Umów Demo

Zautomatyzuj proces szkoleniowy

Czy wiesz, że 78% handlowców ma jedno szkolenie w roku?
Ograniczeniem jest budżet.
Robisz, co możesz, poświęcasz czas, aby znaleźć i zweryfikować trenera, program i stawki, wysyłasz ludzi na szkolenie, szkolenie się odbyło, certyfikaty rozdane, ankiety zebrane i na tym koniec.
Po takim szkoleniu szef sprzedaży zapyta o kluczowe kwestie, kiedy zobaczy efekty sprzedażowe, jaki będzie, ROI, z zainwestowanych pieniędzy w szkolenie.

Coraz więcej działów HR dostrzega, że jedno szkolenie w roku nic nie zmienia, tym bardziej że po tygodniu 90% treści idzie w zapomnienie. Po jednym szkoleniu handlowcy nie będą sprzedawać więcej, a Ty nic z tym nie możesz zrobić, bo nie masz na to już budżetu.

Dostarczaj zarządowi twardych danych.

Zarząd traci wiarę w szkolenia. Jeśli szkolenia nie działają to, po co inwestować w obszar, za który odpowiadasz?

Czasy się zmieniły, sprzedawcy nie pracują już jak kiedyś na kartkach czy faksach. Aktualnie te obszary się dygitalizuje i dzieje się szybciej, nowocześniej, wszystko, z wyjątkiem szkoleń.

Dobrze, aby HR nie tylko wyrównał kroku, ale wyznaczał kierunki rozwoju na przyszłość. Od 10 lat na świecie wdrażane są systemy Sales Enablement i coraz więcej działów HR nich korzysta.

Korzystaj z abonamentu kilkudziesięciu szkoleń online

Zyskaj zunifikowany, skalowalny i sparametryzowany (w całej firmie) system do błyskawicznego szkolenia handlowców z umiejętności handlowych.

Umożliwiaj rozwój 24/7

Możesz szkolić online handlowców kilkadziesiąt razy w ciągu roku, praktycznie non stop. Niezależnie od tego czy handlowiec pracuje z biura czy w terenie.

Mierz efekty szkoleń

Dzięki funkcji „testów wiedzy” poznasz zmiany w poziomach wiedzy handlowców przed szkoleniami (pre test) i po szkoleniach (post test).

Buduj zaangażowanie dzięki grywalizacji

Uruchom EduGame i wnieś element rywalizacji i zabawy wśród handlowców, który w prosty sposób zachęci ich do uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenia swoich kompetencji.

Zaoszczędź do 85% w budżecie szkoleniowym

Nie przepalaj całego budżetu na 1-2 szkolenia, teraz masz okazję wydawać mniej o 85% na szkolenia handlowców, lub w tym samym budżecie, co kiedyś (zamiast jednego szkolenia) realizować 20 szkoleń

Zautomatyzuj rozwój kompetencji sprzedażowych i zwiększ ilość szkoleń sprzedażowych bez podnoszenia kosztów! Obniżysz roczne wydatki szkoleniowe, bo nie płacisz za:

Firmę Szkoleniową
Firmę Szkoleniową
Hotele i noclegi
Hotele i noclegi
Wyżywienie
Wyżywienie
Dojazdy na szkolenie
Dojazdy na szkolenie
Umów Demo

Klienci o SalesOn

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.