Dział Sprzedaży

Zobacz, jak szefowie sprzedaży wspierają, inspirują i rozwijają swoje zespoły, aby generowały one jeszcze większe wyniki sprzedaży.
Umów Demo

Czas na przygotowanych handlowców

Twoi handlowcy z reguły “dowożą” targety, lecz co zrobisz, gdy zarząd wyznaczy Twoi handlowcy z reguły „dowożą” targety, lecz co zrobisz, gdy zarząd wyznaczy większe targety na kolejny rok? Masz plan, aby handlowcy dowieźli i tym razem? Czy wyślesz handlowców na jedno szkolenie w roku?. Wierząc w to, że po jednym szkoleniu będą sprzedawać lepiej. Bo więcej szkoleń nie zrobicie, HR nie ma na to pieniędzy, a Wy czasu.

Co więcej, z badań wynika, że 63% handlowców nie zna dobrze asortymentu, bo szkolenie z nowości trwa 30 minut, a opis produktu przyszedł z marketingu mailem. Szkolenie raz w roku i powierzchowna wiedza produktowa nie pomoże im sprzedawać więcej.

Czas na Sales Enablement

Wykorzystaj Sales Enablement (tj. SalesOn), który pozwoli doskonalić handlowców non stop (nie odciągając ich od pracy z klientami). Dostarczaj im online informacje o produktach, mierz ich wiedzę i umiejętności.

Masz w dziale CRM, SFA lub ERP gdzie mierzysz wszystko? Teraz możesz mieć SalesOn, gdzie rozwijasz i mierzysz tego, co najważniejsze u Twoich handlowców — ich umiejętności.

Zwiększ umiejętności handlowe w zespole i uzyskaj wzrost sprzedaży o 7%

78% handlowców średnio przechodzi jedno szkolenie w roku — a to sprawia, że bazuje na starych metodach i utartych schematach działania, które już nie działają. Wdróż systematyczny proces podnoszenia umiejętności dzięki szkoleniom online w formie subskrypcji.

Zwiększaj wiedzę produktową handlowców

63% sprzedawców nie zna dobrze swoich produktów! Zwiększ ich efektywność i dostarczaj wiedzę produktową na platformie Sales Enablement. Cała wiedza i wszystkie materiały, a do tego testy potwierdzające znajomość produktów - wszystko w jednym miejscu.

Utrwalaj dobre nawyki handlowe

Dzięki regularnym, systematycznym szkoleniom Online wspierasz utrwalanie dobrych nawyków sprzedażowych. Jako szef sprzedaży utrzymasz dłużej najlepszych sprzedawców w firmie, a także wpłyniesz na wzrost morale i zaangażowanie zespołu.

Monitoruj kompetencje handlowców

Po raz pierwszy dyrektorzy handlowi uzyskują dostęp do twardych danych o kompetencjach ich zespołu, skuteczności stosowania wiedzy w praktyce lub znajomości produktów. Pozwala to eliminować braki kompetencyjne poprzez celowane szkolenia handlowe lub szkolenia produktowe.

Wzmocnij wszystkich handlowców, dając im dostęp do najlepszych praktyk, wiedzy produktowej i zasobów niezbędnych do zwiększenia ich:

Wyników Handlowych
Wyników Handlowych
Umiejętności Sprzedaży
Umiejętności Sprzedaży
Wiedzy Asortymentowej
Wiedzy Asortymentowej
Zaangażowania i pewności siebie
Zaangażowania i pewności siebie
Umów Demo

Klienci o SalesOn

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.