Dystrybucja i pośrednie kanały sprzedaży

Umów Demo

Dla producentów

współpracujących z dystrybutorami

Czy chcesz, aby Twoi dystrybutorzy czy hurtownicy sprzedawali dla Ciebie jeszcze więcej? Edukuj Ich z produktów regularnie, szybko, masowo i tanio.

Sprawdź

Dla dystrybutorów

współpracujących z producentami

Pokażcie dostawcom, że jesteście gotowi do opanowania ich produktów jak mało, kto. Dzięki czemu ich produkty będą sprzedawali wykwalifikowani handlowcy.

Sprawdź

Dla dystrybutorów

współpracujących z producentami

Sprzedajesz asortyment różnych producentów i chcesz na ich produktach realizować jeszcze większe obroty? Dołącz do jedynego takiego ekosystemu rozwoju kompetencji w Polsce, w którym umożliwisz producentom poszerzenie wiedzy produktowej Twoich handlowców (online) z ich oferty, po to, abyś wspólnie jeszcze bardziej rozwijali biznes.

Masz możliwość zwiększyć obroty na danych kategoriach produktowych, nie tracąc na to pieniędzy, czasu i energii. Wystarczy, że Twoi ludzie będą mogli poznać nowości szybko i w dowolnym momencie, kiedy im pasuje.

Pokaż producentom, że zależy Ci na Ich produktach.

Producenci preferują współpracę z partnerami, którzy angażują się w ich produkt i znają przewagi ich produktu nad konkurencją. Daj im możliwość szkolenia Waszych handlowców w wersji online (częściej, szybciej i taniej).

Nie marnuj czasu swoich handlowców

Wizyty szkoleniowe producentów odciągają Waszych handlowców od pracy. Wcześniej musieliście wybierać sprzedajemy lub się szkolimy? Od teraz Wasi handlowcy mają szkolenia produktowe na swojej komórce i szkolą się wtedy, kiedy im pasuje (a nie, kiedy zjawia się producent).

Edukuj swoich handlowców, przy wsparciu producentów.

Zagwarantuj swoim handlowcom dostęp do nowoczesnej platformy online z dziesiątkami nowoczesnych szkoleń handlowych, setkami filmów szkoleniowych i zasobami niezbędnymi do skalowania Waszej sprzedaży.

Wydawaj na szkolenia o 85% mniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji platformy, oraz potężnej bazie szkoleń online dostępnych w ramach rocznego i taniego abonamentu, będziecie mogli szkolić swoich handlowców nawet i 10-20 razy w roku, wydając na to ułamek tego, co wcześniej.

Jeżeli jesteś dystrybutorem, hurtownikiem, partnerem, dealerem — dołącz do cyfrowego ekosystemu edukacji handlowo — asortymentowej, która pozwala Wam na:

Nowoczesną i prostą formę szkoleń asortymentowych dla Twoich handlowców
Nowoczesną i prostą formę szkoleń asortymentowych dla Twoich handlowców
Obniżenie kosztów szkoleń asortymentowych dla handlowców nowości w ofercie o 85%
Obniżenie kosztów szkoleń asortymentowych dla handlowców nowości w ofercie o 85%
Przeniesienie starych metod szkoleń z oferty, do nowoczesnego systemu online.
Przeniesienie starych metod szkoleń z oferty, do nowoczesnego systemu online.
Zwiększenie wyników sprzedaży, dzięki wzrostowi wiedzy o nowościach producentów.
Zwiększenie wyników sprzedaży, dzięki wzrostowi wiedzy o nowościach producentów.
Umów Demo

Klienci o SalesOn

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.