Dystrybucja i pośrednie kanały sprzedaży

Umów Demo

Dla producentów

współpracujących z dystrybutorami

Czy chcesz, aby Twoi dystrybutorzy czy hurtownicy sprzedawali dla Ciebie jeszcze więcej? Edukuj Ich z produktów regularnie, szybko, masowo i tanio.

Sprawdź

Dla dystrybutorów

współpracujących z producentami

Pokażcie dostawcom, że jesteście gotowi do opanowania ich produktów jak mało, kto. Dzięki czemu ich produkty będą sprzedawali wykwalifikowani handlowcy.

Sprawdź

Dla dystrybutorów

współpracujących z producentami

Sprzedajesz asortyment różnych producentów i chcesz na ich produktach realizować jeszcze większe obroty? Dołącz do jedynego takiego ekosystemu rozwoju kompetencji w Polsce, w którym umożliwisz producentom poszerzenie wiedzy produktowej Twoich handlowców (online) z ich oferty, po to, abyś wspólnie jeszcze bardziej rozwijali biznes.

Masz możliwość zwiększyć obroty na danych kategoriach produktowych, nie tracąc na to pieniędzy, czasu i energii. Wystarczy, że Twoi ludzie będą mogli poznać nowości szybko i w dowolnym momencie, kiedy im pasuje.

Pokaż producentom, że zależy Ci na Ich produktach.

Producenci preferują współpracę z partnerami, którzy angażują się w ich produkt i znają przewagi ich produktu nad konkurencją. Daj im możliwość szkolenia Waszych handlowców w wersji online (częściej, szybciej i taniej).

Nie marnuj czasu swoich handlowców

Wizyty szkoleniowe producentów odciągają Waszych handlowców od pracy. Wcześniej musieliście wybierać sprzedajemy lub się szkolimy? Od teraz Wasi handlowcy mają szkolenia produktowe na swojej komórce i szkolą się wtedy, kiedy im pasuje (a nie, kiedy zjawia się producent).

Edukuj swoich handlowców, przy wsparciu producentów.

Zagwarantuj swoim handlowcom dostęp do nowoczesnej platformy online z dziesiątkami nowoczesnych szkoleń handlowych, setkami filmów szkoleniowych i zasobami niezbędnymi do skalowania Waszej sprzedaży.

Wydawaj na szkolenia o 85% mniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji platformy, oraz potężnej bazie szkoleń online dostępnych w ramach rocznego i taniego abonamentu, będziecie mogli szkolić swoich handlowców nawet i 10-20 razy w roku, wydając na to ułamek tego, co wcześniej.

Jeżeli jesteś dystrybutorem, hurtownikiem, partnerem, dealerem — dołącz do cyfrowego ekosystemu edukacji handlowo — asortymentowej, która pozwala Wam na:

Nowoczesną i prostą formę szkoleń asortymentowych dla Twoich handlowców
Nowoczesną i prostą formę szkoleń asortymentowych dla Twoich handlowców
Obniżenie kosztów szkoleń asortymentowych dla handlowców nowości w ofercie o 85%
Obniżenie kosztów szkoleń asortymentowych dla handlowców nowości w ofercie o 85%
Przeniesienie starych metod szkoleń z oferty, do nowoczesnego systemu online.
Przeniesienie starych metod szkoleń z oferty, do nowoczesnego systemu online.
Zwiększenie wyników sprzedaży, dzięki wzrostowi wiedzy o nowościach producentów.
Zwiększenie wyników sprzedaży, dzięki wzrostowi wiedzy o nowościach producentów.
Umów Demo

Klienci o SalesOn

Jarek Ganiewski Field Force Manager w Fiskars

SalesOn pozwala nam rozwijać zespół handlowy procesowo, małymi krokami. Największą wartością jest moduł raportujący, gdzie widzimy co handlowcy wiedzą i potrafią, a nad którymi obszarami musimy jeszcze popracować. Praca na Saleson pozwala również rozwijać zaangażowanie handlowców w proces uczenia się w dowolnym miejscu i czasie.

Karolina Szołoch Koordynator HR w Sopro Polska

SalesOn to praktyczne narzędzie, które pozwala  rozwijać kompetencje oraz umiejętności sił sprzedaży. Oferuje szeroką gamę szkoleń dla przedstawicieli handlowych jak również dla managerów. W łatwy i przystępny sposób można  analizować wyniki, śledzić postępy pracowników oraz określać potencjał do doskonalenia. Dla nas dużą wartością jest także tworzenie własnych szkoleń produktowych. Polecam!

Luiza Lutek Koordynator ds. rozwoju sił sprzedaży w Polkomtel

SalesOn pojawił się w naszych strukturach podczas pandemii, dzięki czemu nasi Handlowcy nie zostali pozbawieni dostępu do wiedzy i możliwości nieustannego rozwoju. Tematyka szkoleń na platformie pozwala personalizować szkolenia i dopasowywać materiały pod diagnozowane potrzeby naszych pracowników. W tym roku idziemy krok dalej – decydujemy się na wykorzystanie możliwości związanych z planowaniem i monitorowaniem pracy coachingowej, które oferuje SalesOn.

Waldemar  Jakubus Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu w DOBROWOLSCY Sp. z o.o

„Jesteśmy z SalesOn już od 2 lat. Ta przystępna forma, szybka i łatwa w obsłudze, pozwoliła na wprowadzenie systematyczności, mobilności i szerokości tematyki w zakresie szkoleń dla naszych handlowców i działów telesprzedaży. Możliwość powtarzania i łatwego dostępu do wiedzy, jest kluczowym czynnikiem, aby była zapamiętana i wykorzystana. Uważam, że jest to najbardziej optymalna forma dla firm z dużymi działami handlowymi.”

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!