Poznaj platformę wprowadzającą rozwój kompetencji działów sprzedaży w erę cyfrową.

Umów się z nami na krótkiego videocalla!

Dowiedz się, jak możesz pomóc Waszej strukturze handlowej sprzedawać jeszcze więcej. Daj firmie szansę na:

 • 7%-10% wzrost rocznych wyników sprzedaży,
 • 2x szybszy transfer wiedzy na linii marketing-sprzedaż-dystrybucja
 • 85% oszczędności w budżecie szkoleniowym,
 • 50% szybszy przyrost wiedzy produktowej u handlowców,
 • 2x krótszy czas wdrożenia pracowników do działu sprzedaży.

Do kontaktu w szczególności zachęcamy:

• dyrektorów handlowych / sprzedaży / sales operations • dyrektorów ds. pośrednich kanałów sprzedaży / sieci dystrybucji • marketing managerowów / product owners / product managerów • managerów działów szkoleń i human resources… i wszystkich innych, którzy szukają sposobu na zwiększenie sprzedaży swoich zespołów handlowych.

  Umów się z nami na krótkiego videocalla!

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z Sales Development Technologies Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług elektronicznych).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Sales Development Technologies Sp. z o.o. w celach handlowych i marketingowych (art. 172 ust. 1. ustawy prawo telekomunikacyjne)

  Nie jesteś gotowy, aby zaplanować demo?

  Obejrzyj 2-minutowy film o SalesOn.

  Klienci o SalesOn

  Jarek Ganiewski Field Force Manager w Fiskars

  SalesOn pozwala nam rozwijać zespół handlowy procesowo, małymi krokami. Największą wartością jest moduł raportujący, gdzie widzimy co handlowcy wiedzą i potrafią, a nad którymi obszarami musimy jeszcze popracować. Praca na Saleson pozwala również rozwijać zaangażowanie handlowców w proces uczenia się w dowolnym miejscu i czasie.

  Karolina Szołoch Koordynator HR w Sopro Polska

  SalesOn to praktyczne narzędzie, które pozwala  rozwijać kompetencje oraz umiejętności sił sprzedaży. Oferuje szeroką gamę szkoleń dla przedstawicieli handlowych jak również dla managerów. W łatwy i przystępny sposób można  analizować wyniki, śledzić postępy pracowników oraz określać potencjał do doskonalenia. Dla nas dużą wartością jest także tworzenie własnych szkoleń produktowych. Polecam!

  Luiza Lutek Koordynator ds. rozwoju sił sprzedaży w Polkomtel

  SalesOn pojawił się w naszych strukturach podczas pandemii, dzięki czemu nasi Handlowcy nie zostali pozbawieni dostępu do wiedzy i możliwości nieustannego rozwoju. Tematyka szkoleń na platformie pozwala personalizować szkolenia i dopasowywać materiały pod diagnozowane potrzeby naszych pracowników. W tym roku idziemy krok dalej – decydujemy się na wykorzystanie możliwości związanych z planowaniem i monitorowaniem pracy coachingowej, które oferuje SalesOn.

  Waldemar  Jakubus Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu w DOBROWOLSCY Sp. z o.o

  „Jesteśmy z SalesOn już od 2 lat. Ta przystępna forma, szybka i łatwa w obsłudze, pozwoliła na wprowadzenie systematyczności, mobilności i szerokości tematyki w zakresie szkoleń dla naszych handlowców i działów telesprzedaży. Możliwość powtarzania i łatwego dostępu do wiedzy, jest kluczowym czynnikiem, aby była zapamiętana i wykorzystana. Uważam, że jest to najbardziej optymalna forma dla firm z dużymi działami handlowymi.”

  Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

  […] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

  Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

  […] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

  Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

  Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

  Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

  Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

  Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

  […] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!