Żywiec Zdrój dołącza do SalesOn

Z przyjemnością informuję, że Żywiec Zdrój dołączył do grona Klientów SalesOn.pl – sales force e-training system, dzięki czemu w naszym portfolio mamy już 3 podmioty z grupy Danone: Danone, Nutricia oraz wspomniany już Żywiec Zdrój.

Tym razem nasz klient w ramach SalesOn uruchamia moduł monitoringu „standardów wizyt handlowych” i dołączył do grona naszych Klientów FMCG którym zależy na doskonaleniu realizacji standardów sprzedaży w terenie.

Ta współpraca nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie kadry menedżerskiej Żywca Zdrój. Od lat współpracuję z szefami sprzedaży oraz HR i życzyłbym każdemu dostawcy takich partnerów biznesowych z jakimi ja mam okazję pracować przy tym projekcie.

W szczególności chciałbym bardzo podziękować dwóm osobom:

☞ Pani Agnieszka Mazurkiewicz (HR Business Partner)
☞Panu Krystian Szczęsny (Sales Tools and Reporting Manager w Żywiec Zdrój)

Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy, jeszcze raz dziękujemy za zaufanie.

Wszystkie firmy, które mają “standardy kroków wizyt handlowych” i którym zależny na narzędziu pozwalającym szybko i sprawnie analizować jakość pracy swoich PH w terenie zachęcamy do wdrożenia modułu „Standardy pracy” w ramach SalesOn.

Udostępnij wpis:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.