Zakłady Przemysłu Cukierniczego Vobro, naszym Klientem.

Pozyskujemy coraz to więcej Klientów! … już chyba bardziej słodko nie może być. Praktycznie w każdym tygodniu podpisujemy kolejne kontrakty z nowymi Klientami. Sprzedajemy jak nakręceni po zastrzykach dużych dawek energii z cukrów 🙂

SalesOn.pl – sales force e-training system tym razem przekonał do siebie zespół handlowy firmy ZPC VOBRO – firmy która słynie przede wszystkim z produkcji słodyczy czekoladowych. Jej produkty znane są konsumentom pralin czekoladowych na rynkach całego świata.

Cieszy nas to, że SalesOn wybierają nie tylko zachodnie koncerny ale i nasze polskie, rodzime firmy.

Coraz więcej dyrektorów handlowych dostrzega szanse i możliwości jakie dają nowoczesne, szybkie, mobilne rozwiązania wspierające umiejętności handlowców.

Bardzo dziękujemy Panu Krzysztof Mikoda (Sales Director w Vobro) za zaufanie, zaangażowanie i zespołowe testowanie systemu przed podjęciem decyzji. Trochę rozmowy trwały.

Tym bardziej jest nam miło pochwalić się tym, że możemy z Państwem współpracować. Gdy okres “home office” się skończy, to powrót naszego zespołu do biura uczcimy misą pełną Waszych pralin 🙂 … jeszcze raz dziękujemy.

Udostępnij wpis:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.