SZKOLENIE ONLINE Prezentacja handlowa dla decydentów

Krzysztof Barwiński
Praktyk sprzedaży, trener, coach
Obejrzyj fragment szkolenia

Prezentacja handlowa dla decydentów

Jesteś sprzedawcą i pracujesz w terenie ze swoimi klientami? Może zdarza ci się zapraszać na spotkania handlowe swoich potencjalnych klientów do swojej firmy? Jesteś odpowiedzialny za to, aby poprowadzić prezentację handlową dla szerszego grona decydentów? To szkolenie jest dla Ciebie! Jeśli mierzysz się z tym, że Twoi odbiorcy uzależniają decyzję o współpracy od tego, co przekażesz im podczas prezentacji swojej firmy i produktów tym bardziej powinnaś/ powinieneś to szkolenie ukończyć, bo dzięki niemu będziesz mógł skutecznie przygotować się do takiego zadania i co ważniejsze poprowadzić je zgodnie z celem, jaki sobie wyznaczysz. W czasie tego szkolenia będziesz mógł poszerzyć swoje umiejętności z zakresu zarządzania procesem decyzyjnym swoich odbiorców. To szkolenie pomoże Ci zwiększyć swoją skuteczność kierowania uwagą decydentów oraz dostarczy narzędzi niezbędnych do efektywnej perswazji i przekonywania. Zrozumiesz, dlaczego właściwe prowadzenie prezentacji dla decydentów przekłada się na to, w jaki sposób postrzegają oni twoją firmę i produkty, a otaczanie wpływa znacząco na decyzję o współpracy. Twoja skuteczność może zwiększyć się dzięki praktycznym przykładom i wskazówkom zawartym w szkoleniu. Nauczysz się co zrobić oraz czego unikać, aby zwiększyć skuteczność prowadzonych prezentacji dla szerszego grona.

Podczas tego szkolenia online dowiesz się:

 • Jakich błędów unikać podczas prowadzenia prezentacji handlowych
 • Czym jest dobrze określony cel prezentacji
 • Jak umiejętnie przygotować się do poprowadzenia prezentacji
 • Jak właściwe rozpocząć prezentację dla grona decydentów
 • Zobaczysz co się stanie, kiedy uruchomisz pytania angażujące decydentów w prezentację
 • Jak właściwie reagować na pytania
 • Jak prezentować korzyści i argumentować
 • Jak wykorzystać narzędzia perswazji
 • Jak przekonywać, aby odbiorcy mieli poczucie, że rozwiązania, które prezentujesz są dla nich
 • Co zrobić, żeby budować dynamiczną i angażującą prezentację handlową
 • Jakie są najważniejsze dobre praktyki w prowadzeniu prezentacji w szerszym gronie decydentów
 • Na czym polega właściwe wykorzystanie mowy ciała
 • Zobaczysz, w jaki sposób zakończyć prezentację
 • Kiedy i jakie działania podjąć, aby skutecznie wpływać na decyzje odbiorców
 • Jakie znaczenie mają technikalia, które towarzyszą prezentacji dla grona decydentów

To szkolenie online przeznaczone jest dla:

 • Sprzedawców i handlowców, którzy wykorzystują w swojej codziennej pracy prezentacje handlowe dla szerszego grona odbiorców
 • Liderów projektów handlowych i Kierowników, którzy wspierają proces sprzedaży poprzez prezentację w gronie decydentów
 • Wszystkich, którzy na pierwszym etapie pozyskania klienta spotykają się z wyzwaniem poprowadzenia prezentacji swoich rozwiązań, a odbiorcy to grupa osób podejmujących decyzję o dalszej współpracy
Krzysztof Barwiński
Praktyk sprzedaży, trener, coach
14 lat doświadczenia jako sprzedawca w sektorze B2B. W tym czasie opanował do perfekcji umiejętność sprzedaży relacyjnej, dzięki czemu stał się jednym z najlepszych handlowców w regionie. Pracując jako kierownik Salonu Firmowego Orange, sprawdził i przetestował w praktyce zarówno techniki sprzedaży, jak też umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym. To praktyk, który do dnia dzisiejszego aktywnie zajmuje się sprzedażą. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu technik sprzedaży, które oparte są na naturalnych elementach procesu podejmowania decyzji, oraz rozwoju umiejętności managerskich niezbędnych do tworzenia i prowadzenia efektywnych zespołów sprzedażowych. W swoich działaniach zorientowany na cele i efektywność. Od początku swojego doświadczenia trenerskiego przeprowadził ponad 9000 godzin szkoleniowo – konsultacyjnych.

Szkolenie online składa
się z następujących elementów:

Filmy
Prezentacja handlowa dla grona decydentów – Przygotowanie do prezentacji 10:49
Prezentacja handlowa dla grona decydentów – Rozpoczęcie prezentacji 10:29
Prezentacja handlowa dla grona decydentów – Prezentacja korzyści 10:22
Prezentacja handlowa dla grona decydentów – Język perswazji 11:40
Prezentacja handlowa dla grona decydentów – Mowa ciała 12:51
Prezentacja handlowa dla grona decydentów – Pytania angażujące 10:33
Prezentacja handlowa dla grona decydentów – Zakończenie prezentacji 09:05
Artykuły
Audiobooki
Prezentacja handlowa dla grona decydentów – Przygotuj się i przejmij kontrolę 01:27
Prezentacja handlowa dla grona decydentów – Czym jest proces decyzyjny? 02:40
Prezentacja handlowa dla grona decydentów – Sposób prowadzenia prezentacji 01:59

Zdobądź Certyfikat ukończenia szkolenia online

Certyfikat Prezentacja handlowa dla decydentów
Obejrzyj fragment szkolenia

Pozostałe szkolenia

Klienci o SalesOn

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.