SZKOLENIE ONLINE Motywowanie zespołu sprzedaży

Krzysztof Barwiński
Praktyk sprzedaży, trener, coach
Obejrzyj fragment szkolenia

Motywowanie zespołu sprzedaży

Jesteś dyrektorem, kierownikiem lub liderem zespołu sprzedaży? Jesteś odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego poziomu motywacji w swoim zespole? Masz trudność w tym, aby reagować na spadki motywacji w zespole? To szkolenie jest dla Ciebie! Jeżeli dodatkowo mierzysz się z tym, że twoi ludzie oczekują wyłącznie dodatkowych gratyfikacji za dodatkowe działania, tym bardziej powinnaś/ powinieneś to szkolenie ukończyć, bo dzięki niemu będziesz mógł skutecznie zarządzać motywacją w swoim zespole sprzedaży i budować kulturę pracy opartą o zrozumienie indywidualnych potrzeb twoich sprzedawców. W czasie tego szkolenia będziesz mógł poszerzyć swoje umiejętności z zakresu prowadzenia rozmów motywujących sprzedawców. To szkolenie pomoże Ci zwiększyć Twoją skuteczność wpływania na motywację w zespole poprzez umiejętność doboru właściwej strategii rozmowy do sprzedawcy i zadania, jakie chcesz, aby wykonał. Zrozumiesz, dlaczego podejście indywidualne do sprzedawcy ma kluczowe znaczenie w budowaniu motywacji w całym zespole. Twoja skuteczność może zwiększyć się, dzięki nowoczesnemu podejściu, które oparte jest o budowanie trwałej i głębokiej motywacji.

Podczas tego szkolenia online dowiesz się:

 • Na czym polega psychologiczna strona motywacji
 • Czym jest błędne koło motywacji
 • Jak umiejętnie korzystać z motywacji finansowej
 • Jak rozmawiać o indywidualnych motywatorach sprzedawcy
 • Zobaczysz co się stanie, kiedy przyjmiesz niewłaściwą reakcję na niski poziom motywacji sprzedawcy
 • Jak rozmawiać ze sprzedawcą, który motywowany jest potrzebą osiągnięć
 • Jak rozmawiać ze sprzedawcą, który motywowany jest potrzebą władzy
 • Jak rozmawiać ze sprzedawcą, który motywowany jest potrzebą przynależności
 • Co zrobić, żeby budować w zespole trwałą i głęboką motywację
 • Jakie są najważniejsze dobre praktyki w prowadzeniu rozmów motywujących sprzedawców
 • Na czym polega nowoczesne podejście do motywacji
 • Zobaczysz w jaki sposób właściwie reagować na niską motywację sprzedawcy
 • Czy benefity realnie wpływają na motywację zespołu
 • Kiedy jest właściwy moment na rozmowę ze sprzedawcą o jego motywacji
 • Czym jest autonomia w zespole i jak wpływa na motywację

To szkolenie online przeznaczone jest dla:

 • Kierowników Regionalnych, którzy zarządzają grupą handlowców w terenie, w każdej branży, która wymaga aktywnych działań sprzedażowych
 • Liderów zespołów i Kierowników, którzy zarządzają bezpośrednio zespołami sprzedażowymi zarówno stacjonarnie, jak i w systemie rozproszonym
 • Dyrektorów sprzedaży, których podległy zespół to Kierownicy oddziałów lub Kierownicy Regionów
 • Wszystkich, którzy mają bezpośredni wpływ na podległy zespół handlowy i odpowiadają za wyniki sprzedaży oraz w strukturze firmy mają status osoby zarządzającej zespołem.
Krzysztof Barwiński
Praktyk sprzedaży, trener, coach
14 lat doświadczenia jako sprzedawca w sektorze B2B. W tym czasie opanował do perfekcji umiejętność sprzedaży relacyjnej, dzięki czemu stał się jednym z najlepszych handlowców w regionie. Pracując jako kierownik Salonu Firmowego Orange, sprawdził i przetestował w praktyce zarówno techniki sprzedaży, jak też umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym. To praktyk, który do dnia dzisiejszego aktywnie zajmuje się sprzedażą. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu technik sprzedaży, które oparte są na naturalnych elementach procesu podejmowania decyzji, oraz rozwoju umiejętności managerskich niezbędnych do tworzenia i prowadzenia efektywnych zespołów sprzedażowych. W swoich działaniach zorientowany na cele i efektywność. Od początku swojego doświadczenia trenerskiego przeprowadził ponad 9000 godzin szkoleniowo – konsultacyjnych.

Szkolenie online składa
się z następujących elementów:

Filmy
Motywowanie zespołu sprzedaży – Psychologiczna strona motywacji sprzedawcy 09:13
Motywowanie zespołu sprzedaży – Błędne koło motywacji 08:40
Motywowanie zespołu sprzedaży – Praktyczna rozmowa o motywatorach 10:41
Motywowanie zespołu sprzedaży – Motywator „osiągnięcia” 11:13
Motywowanie zespołu sprzedaży – Motywator „władzy” 08:53
Motywowanie zespołu sprzedaży – Motywator „przynależności” 09:28
Motywowanie zespołu sprzedaży – Jak powinien motywować nowoczesny manager? 08:41
Artykuły
Motywowanie, rozpoczęcie pracy nad motywacją pracowników 01:41
Krok 1 – Diagnoza poziomu motywacji 00:59
Krok 2 – Zaplanowanie spotkania 01:08
Krok 3 – Rozmowa o indywidualnych motywatorach 01:01
Krok 4 – Budowanie motywacji 03:05
Motywacja zespołu sprzedaży – podsumowanie 01:03

Zdobądź Certyfikat ukończenia szkolenia online

Certyfikat Motywowanie zespołu sprzedaży
Obejrzyj fragment szkolenia

Pozostałe szkolenia

Klienci o SalesOn

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.