SZKOLENIE ONLINE Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach

Zbigniew Żuk
Trener/Coach, Praktyk Sprzedaży
Obejrzyj fragment szkolenia

Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach

Jeśli jesteś Handlowcem lub Menedżerem, który odpowiada za sprzedaż i planujesz cyklicznie spotkania ze swoimi klientami i kontrahentami – to szkolenie jest dla ciebie! Na szkoleniu zaprezentuję Ci metodę przygotowania się do wizyty z klientem w sposób, który, aby zwiększyć jej efektywność, a także sprawi, że twoja wizyta handlowa stanie się skuteczniejsza.

Zbigniew Żuk
Trener/Coach, Praktyk Sprzedaży
Przeszkolił ponad 90 firm. Jest absolwentem Studiów MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Menedżerskiego w Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania. Wykładowca w Szkole Zarządzania Sprzedażą na kierunkach: Sprzedaż Doradczo-Ekspercka oraz Zarządzanie Zespołem Handlowym. Specjalizuje się w coachingu menedżerskim i sprzedażowym. Ekspert w dziedzinie budowania umiejętności handlowych oraz zarządzania organizacją. Prowadził wiele długofalowych projektów o charakterze doradczo-szkoleniowym. Twórca autorskiej „metody fundamentów” czyli zrównoważonego feedbacku podczas treningu sprzedażowego. Doświadczenie zdobywał pełniąc funkcję Area Sales Managera w firmie Coca-Cola, gdzie odpowiadał między innymi za przeprowadzanie szkoleń dla Przedstawicieli Handlowych w zakresie technik sprzedaży, negocjacji i prezentacji, wprowadzając autorskie rozwiązania sprzedażowe. Przez kolejnych kilka lat pełnił funkcje kierownicze w Mix Elektronics, Navo PGD Sp. z o.o. (główny dystrybutor Procter&Gamble) oraz Nomi S.A. Hiperpermarket Budowlany, gdzie zarządzał 80-osobowym zespołem sprzedawców. Nagradzany za projekt sprzedażowy „Bliźniaczy Zapach” oraz za kreatywność, jako autor projektów sprzedażowych „Domy dla Dzieci” oraz „Teatr Charity” w ogólnopolskiej akcji „Podaruj Dzieciom Słońce” patronowanej przez Fundację Polsat. Szkolenia z zakresu: techniki sprzedaży (rozwinięte o autorskie rozwiązania sprzedażowe) negocjacje, prezentacje o charakterze publicznym i biznesowym , coaching menedżerski i sprzedażowy, skuteczny merchandising, zarządzanie zespołami handlowymi, budowanie umiejętności menedżerskich. Krótka charakterystyka osoby: przyjaźnie nastawiony, życzliwy i otwarty. Inspirujący i pozytywnie oddziaływujący na motywację Uczestników szkoleń. Podczas zajęć buduje partnerską atmosferę i angażuje Kursantów do aktywnego udziału, nie pozostawiając nikogo bez emocji. Zawodowe credo to: „Praktyka, Praktyka, Praktyka…”

Szkolenie online składa
się z następujących elementów:

Filmy
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Wprowadzenie cz. I 06:11
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Krok pierwszy cz. II 05:45
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Krok drugi cz. III 02:49
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Krok trzeci cz. IV 08:49
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Krok czwarty cz. V 04:06
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Krok piąty cz. VI 07:14
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Podsumowanie cz. VII 02:30
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Rola handlowca cz. I 02:14
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Plan działania cz. II 02:23
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Pięć kroków cz. III 04:51
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach - Postawa klienta cz. IV 01:40

Zdobądź Certyfikat ukończenia szkolenia online

Certyfikat Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach
Obejrzyj fragment szkolenia

Pozostałe szkolenia

Klienci o SalesOn

Anna Staroszczyk HR Partner w Strauss Cafe

[…] dziękuję całemu zespołowi McHayes StewardGroup za profesjonalną współpracę! SalesOn to świetne narzędzie, które w jednej przestrzeni umożliwia Pracownikom rozwój wielu kompetencji sprzedażowych

Wojciech Cichy Field Sales Director w Danone

[…] rzeczywiście dzięki SalesOn podnosimy nieustannie kompetencje naszego zespołu sprzedaży już od prawie dwóch lat! To wszystko było możliwe dzięki wzajemnemu zrozumieniu, zaangażowaniu i partnerskiej współpracy. Podziękowania dla całego zespołu McHayes Steward Group oraz zespołu HR and Sales Danone

Joanna Mazur-Zwinka Dyrektor ds. Sprzedaży w FFiL Śnieżka SA

Proces rozwoju kompetencji sił sprzedaży to długoterminowa praca. Ważne, aby stopniowo, ze zrozumieniem i z praktycznym zastosowaniem przyswajać wiedzę, a nie „odbyć” szkolenie raz w roku. Dzięki SalesOn jest to możliwe non stop i to bez względu na okoliczności (COVID). Polecam!

Krzysztof Mikoda Sales Director w ZPC Vobro

Dziękujemy za świetny system szkoleń. Zdobytą wiedzę Zespół Sprzedaży wykorzysta od razu praktycznie ponieważ bardzo dobrze to przygotowaliście. Polecam dla każdego Zespołu Sprzedaży w branży FMCG.

Zofia Kotowska-Popik Dyrektor HR w Perła Browary Lubelskie

[…] jest nam bardzo miło, to udana i owocna współpraca SalesOn.pl z Perełką:). Szczególnie cieszy zaangażowanie naszych handlowców w proces szkolenia! Bardzo dziękujemy!

Maciej Blaut Sales Director w Bahlsen Group

SalesOn to bardzo elastyczny i uszyty na miarę system szkoleń, który rozwija najbardziej pożądane kompetencje handlowców oraz managerów sprzedaży. Doskonale dopasowany trening on-line w czasach pandemii. Dzięki niemu, jesteśmy o krok do przodu!

Magdalena Sekulska Sales Director w Profi Sp. z o.o.

Niezwykle udany projekt. Tematy, które do tej pory przerobiliśmy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały, co przy tej formie szkoleń jest jeszcze bardziej istotne niż w przypadku tradycyjnych warsztatów. Udział w projekcie pozwala nam na poszerzanie wiedzy oraz jej usystematyzowanie. Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje platforma SalesOn.

Paweł Pasek Field Force Manager w Spectrum Brands

SalesOn to bardzo ciekawy projekt i ciesze się, że bierzemy w nim udział! Skupia on w sobie to, co jest w obecnych czasach bardzo ważne, czyli bardzo przystępną i elastyczną formę kształcenia połączoną z bardzo merytorycznymi treściami. Jestem przekonany, że cykl szkoleń on-line w SalesOn.pl wpłynie bardzo pozytywnie na nasze wyniki. Polecam!

Pavel Pechorin Director of Corporate Strategy w KREISEL

Najlepszy i najwygodniejszy format szkoleń działów sprzedaży. Zarówno dla managerów jak i dla handlowców.