Brakuje Ci kasy, chęci i czasu, aby jeździć po całej Polsce na szkolenia?

Żaden problem! Teraz, abyś był najbardziej wyszkolony w Twoim “korpo” wystarczy Ci Smartfon a w nim SalesOn.

Zacznij od filmu

SalesOn jest dla ciebie, gdy jesteś sprzedawcą i:

z różnych względów musisz zwiększyć swoje wyniki sprzedaży

chcesz zarabiać jeszcze więcej, jeszcze więcej niż dotychczas

oczekujesz błyskawicznego wzrostu kompetencji „od już”

i nie chcesz tracić czasu i wydawać fortuny na szkolenia

30 szkoleń online, które rozpalą Twoją sprzedaż, bez przepalania Twojego budżetu.

Masz dostęp z każdego miejsca i o każdej porze (24/7)

Mamy XXI wiek. Codziennie czerpiemy wiedzę z internetu. Dlaczego więc nie szkolić się w ten sam sposób? Teraz możesz też się szkolić na laptopie, tablecie czy komórce. Tak więc bez względu na to, gdzie jesteś, masz całą tę wiedzę na wyciągnięcie ręki. Kilkadziesiąt szkoleń i trenerów sprzedaży, kilkaset filmów szkoleniowych, kilkaset artykułów, testów i dziesiątki audiobooków o sprzedaży masz zawsze przy sobie.

Dla twojej wygody i dyskrecji.

Czujesz, że masz braki w wiedzy i umiejętnościach sprzedaży? Głupio jednak z tym iść do szefa i prosić go, aby Cię wysłał na jakieś szkolenie, bo może pomyśleć, że sobie nie radzisz, więc po co cię trzymać w firmie? Nie chcesz, aby inni wiedzieli, że potrzebujesz wsparcia i pomocy? Już nie musisz iść do szefa, aby cię wysłał i zapłacił za Twoje szkolenie. Teraz możesz szkolić się kiedy chcesz, kiedy masz na to ochotę i czas. Nie musisz też jeździć na drugi koniec Polski, aby wziąć udział w drogim szkoleniu. Teraz szkolisz się wygodnie i dyskretnie … no i oczywiście skutecznie.

Krótko i na temat

Jesteś zapracowany, zabiegany i nie chcesz tracić czasu na kilkudniowe szkolenia lub siedzenie 5h przed monitorem? No i bardzo dobrze! Nasze szkolenia są krótkie, dynamiczne, podzielone na małe części, co pozwala Ci uczyć się np. po 5-10 minut w ciągu dnia. Przyjechałeś do klienta na 10 minut przed czasem? Super! – odpalasz film szkoleniowy. Zaraz wchodzisz na ważne negocjacje? Obejrzyj film „Jak rozpocząć negocjacje”! Jedziesz samochodem na meeting? Słuchaj audiobooka. Widzisz? Teraz możesz się szkolić i sprzedawać jednocześnie.

Czy wiesz, że z reguły po 2 tygodniach pamiętasz już tylko 25% tego, czego się nauczyłeś?

Dzięki SalesOn będziesz uczył się i zapamiętywał o wiele więcej niż kiedykolwiek wcześniej!

Zapamiętywanie wiedzy jest kluczowym elementem Twojej nauki. Wg badań im więcej czasu upływa od zakończenia nauki, tym mniej pamiętasz. SalesOn pozwala na systematyczną naukę w małych dawkach, wspiera naukę przypomnieniami, dzięki czemu sprzedawcy zapamiętują więcej.

Zdobywaj Certyfikaty Szkoleniowe

Po ukończeniu każdego szkolenia, SalesOn automatycznie wygeneruje dla Ciebie Certyfikat Szkoleniowy wystawiony przez firmę szkoleniową, ktora dostarczyła szkolenie!

Zaufali nam między innymi:

Chcesz dowiedzieć się, jak SalesOn pomoże Twojemu działowi sprzedaży?

Wypełnij formularz: