Spectrum Brands – rozwija swój zespół handlowy przy wsparciu SalesOn


Spectrum Brands, Inc właściciel wielu znanych na całym świecie marek, postanowił dołączyć do grona naszych klientów i uruchomić w swoim zespole handlowym moduł szkoleń online w ramach SalesOn.pl – sales force e-training system.

Niesamowite jest to, że z SalesOn korzysta już grubo ponad 6000 handlowców z ponad 160 firm … a lista naszych klientów z każdym tygodniem rośnie.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie otwartość szefów hr i sprzedaży, którzy coraz częściej dostrzegają, że „wszystko idzie w digital” i warto wspierać rozwój kompetencji handlowców nowoczesnymi aplikacjami mobilnymi.

W dziale handlowym wszystko się automatyzuje, wszystko jest mierzone i parametryzowane: sprzedaż, rabaty, penetracja rynku i wiele innych KPI. Nadszedł czas na automatyzację i parametryzowanie rozwoju handlowców…. i właśnie to jest rola SalesOn.

Bardzo dziękujemy Panu Pawel Pasek (Field Sales Manager Appliances w Spectrum Brands Poland) za zaufanie i otwartość.

Mamy nadzieję, że SalesOn spełnia oczekiwania Pana jak i zespołu handlowego… wkrótce damy Panu znać o kolejnych nowościach w systemie.

Zapraszam wszystkich szefów sprzedaży i / lub HR do kontaktu, z chęcią pokażemy Wam dlaczego SalesOn będzie idealnym narzędziem podczas COVID.

Udostępnij wpis:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.