SalesOn rozpoczął współpracę z Merida!

Z produktów naszego kolejnego klienta, zapewne każdy z nas korzysta wiele razy, często nawet nie wiedząc jaka firma wspiera nas w trosce o naszą higienę i zdrowie.

Firmy takie jak Merida zasługują na szczególne podziękowania za to, że dostarczają nam wszystkim środki i produkty dzięki którym możemy czuć się bezpieczniejsi w tych trudnym czasie.

Tym bardziej ważne dla nas jest to, że Merida zdecydowała się na działania mające na celu automatyzację procesów szkoleniowych dla 185 osób w dziale handlowym przy wykorzystaniu SalesOn.pl (sales force e-training system).

Ta współpraca nie byłaby możliwa gdyby nie otwartość Klienta na nowoczesne rozwiązania. Bardzo dziękujemy top managementowi w Merida, w szczególności:

– Beata Rogińska
– Piotr Wawryk
– Konrad Bartoszewski

Mamy nadzieję, że SalesOn pomoże Waszym handlowcom wzmocnić ich kompetencje handlowe a dzięki temu uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki sprzedaży w roku 2021.

Udostępnij wpis:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.