Odbierz darmowy ebook
Dlaczego szkolenia dla handlowców nie działają?
Poznaj 19 powodów dla których tak jest... i co warto zmienić, aby generowali oni wzrosty sprzedaży​

Krok 1: Wypełnij formularz, uzupełniając kilka informacji o sobie.

Krok 2: Pobierz bezpłatny ebook, z którego dowiesz się, jak nie przepalać pieniędzy na bezsensowne szkolenia dla handlowców.

Krok 3: Sprawdź, które powody i bariery dotyczą Ciebie i Twojej firmy, spisz je, a następnie – zgodnie ze wskazówkami – wprowadzaj zmiany.

Podając numer telefonu wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Sales Development Technologies Sp. z o.o. w celach handlowych i marketingowych (art. 172 ust. 1. ustawy prawo telekomunikacyjne).
Podając adres e-mail wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z Sales Development Technologies Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług elektronicznych)

Dlaczego szkolenia nie przynoszą pożądanych efektów?

Dlaczego szkolenia nie przynoszą pożądanych efektów? To pytanie zadają sobie tak szefowie sprzedaży, jak i osoby odpowiedzialne za HR w firmie. Co sprawia, że mimo poważnych nakładów finansowych, przy jednoczesnym ciągłym cięciu budżetów, ich skuteczność równa się niemal zeru?

Powodów tego, że handlowcy nie sprzedają, jest wiele.

Aby się z nimi zmierzyć, musisz jednak w pierwszej kolejności zaakceptować dwie kwestie. Po pierwsze – przepalonych pieniędzy jako firma już nie odzyskacie. Po drugie – czas najwyższy na zmianę swojego sposobu zarządzania. Potrzebujesz nowej perspektywy, impulsu do działania, prawdziwego wyzwania, dzięki któremu na nowo zrozumiesz, że jesteś świetnym szefem!

Jeśli więc:

Dowiesz się z niego m.in.:

Dzięki zmianie podejścia do szkolenia handlowców, masz szansę nie tylko zabłysnąć na tle firmy, ale przede wszystkim realnie przyczynić się do wzrostu wartości sprzedaży swojej firmy!