Newsletter
Dołącz do newslettera SalesON o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które rewolucjonizują sprzedaż i sprawiają, że sprzedawcy więcej sprzedają.

Cześć!

Nazywam się Przemek Mik i jestem co-founderem SalesON, jedynego na polskim rynku narzędzia online do automatyzacji rozwoju kompetencji sprzedażowych. Od prawie 25 lat jestem związany ze sprzedażą, rynkiem szkoleń i rozwoju sił sprzedażowych, m.in. w organizacjach z top 500.

W newsletterze piszę o tym, jak dzięki automatyzacji i digitalizacji skutecznie podnosić kompetencje zespołów handlowych, aby przyspieszyć proces sprzedaży i wygenerować jej wzrost. Pokazuję, w jaki sposób wykorzystywać najnowsze rozwiązania technologiczne i najlepsze praktyki, aby sprzedawać w czasach wzmożonej presji i pośpiechu.

Do kogo skierowany jest newsletter:

Zapisz się na newsletter już teraz!

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z Sales Development Technologies Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług elektronicznych)
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Sales Development Technologies Sp. z o.o. w celach handlowych i marketingowych (art. 172 ust. 1. ustawy prawo telekomunikacyjne).