Najnowsza reklama SalesOn.pl jak zwiększyć efektywność handlowców

Oto nasza najnowsza reklama SalesOn. Opiera się na wypowiedzi “Pamiętaj – nie walcz z rynkiem!”   jednego z amerykańskich inwestorów giełdowych.

W SalesOn wzięliśmy sobie te słowa do serca – wiemy, że RYNEK mówi, ale nie każdy go słucha. My GO słuchamy.

Po konsultacji z RYNKIEM stworzyliśmy, innowacyjną i niespotykaną do chwili obecnej platformę szkoleniową dzięki której Twoi handlowcy będą robili to, czego od nich oczekujesz i zarabiali dla firmy pieniądze.

W SalesOn słuchamy RYNKU – od 20 lat jesteśmy ekspertami w szkoleniach sprzedażowych lecz, aby przygotować i z sukcesem wdrożyć SalesOn z którgo korzysta kilkaset firm i 7 tysięcy handlowców, musieliśmy iść za głosem RYNKU.

To RYNEK kilka lat temu powiedział nam, czego potrzebuje a my to tylko wdrożyliśmy. Tak oto powstał SalesON.

To, jaką robotę wykonaliśmy ocenia nikt inny niż RYNEK. A RYNEK mówi nam, że to co zaproponowaliśmy naszym Klientom jest dobre.

Świadczą o tym nasze wzrosty sprzedaży (ponad 900% w 2020), zainteresowanie kolejnych klientów oraz liczba użytkowników, którzy korzystają z naszej propozycji dynamicznie rośnie.

Dalej pracujemy z pokorą. Dalej słuchamy rynku. Już teraz mamy plan pracy z nowymi funkcjonalnościami SalesOn na najbliższe 2 lata. I dalej słuchamy rynku.

Jesteście ciekawi co ON mówi? To POSŁUCHAJCIE tego.

Udostępnij wpis:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.