Czy SalesOn naprawdę pomaga handlowcom? Wyniki badania satysfakcji

SalesOn to nowoczesny i potężny system, dzięki któremu szkolenia wkraczają w nową erę. Pozwala nie tylko obniżyć koszty szkoleń o 85%, ale też analizować i raportować poziom kompetencji handlowców. Ale czy faktycznie pomaga w sprzedaży?

Przeprowadziliśmy sondaż na grupie prawie 13 tysięcy osób pracujących w sprzedaży (handlowców, doradców, konsultantów, przedstawicieli handlowców) będących użytkownikami SalesOn. Chcieliśmy poznać ich opinie czy SalesOn tak naprawdę, realnie ma jakiekolwiek przełożenie na to, że lepiej, więcej sprzedają. I co się okazało?

58,67% handlowców, którzy wzięli udział w sondażu twierdzi, w odpowiedzi na pytanie, czy SalesOn wspiera ich w zwiększaniu wyników sprzedaży twierdzi: ZDECYDOWANIE TAK i RACZEJ TAK!

Okazuje się, że jeżeli firma wyposaży handlowców w nowoczesny system IT, który pozwala im w ciągu roku ukończyć kilka, kilkanaście szkoleń online z zakresu sprzedaży (a nie jedno, jak to ma często miejsce w przypadku szkoleń tradycyjnych), to ma to realne przełożenie na ich wyniki. To tylko potwierdza naszą tezę, że lepiej szkolić handlowców wielokrotnie w małych dawkach w ciągu roku, niż zrobić im jedno szkolenie (zgodnie z zasadą, lepiej jeść mniej mniejszymi łyżkami, niż chochlą i się zachłysnąć). Lepszych wiadomości nie mogliśmy dzisiaj opublikować.

Oczywiście, aby nie było tak kolorowo, nie wszyscy są tego zdania (co też szanujemy). Pełne wyniki prezentują się następująco:

– 22,31% zdecydowanie tak

– 36,36% raczej tak

– 26,45% trudno powiedzieć

– 13,22% raczej nie

– 1,65% zdecydowanie nie

Dziękujemy każdemu z użytkownikowi SalesOn, który podzielił się z nami swoją opinią. Dla nas te wyniki są o tyle ważne, że pomimo trudności, błędów, przeszkód i olbrzymiej ilości stresu, czasu i energii jaką poświęcamy na system, tylko 1,65% użytkowników twierdzi, że SalesOn nie wspiera ich w zwiększaniu wyników.

Udostępnij wpis:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.