Cekol dołączył do naszych Klientów!

Cekol – to już kolejna silna, rozpoznawalna marka która postanowiła rozwijać umiejętności swojego zespołu sprzedaży poprzez uruchomienie SalesOn.pl – sales force e-training system.

Obecnie wielu szefów sprzedaży i hr wciąż próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, zadając sobie pytania „Co z naszymi handlowcami teraz zrobić?”.

Są też i tacy którzy wiedzą, że ten ciężki okres można wykorzystać na zwiększenie wiedzy i umiejętności handlowych swoich ludzi.

Po to, aby wkrótce ten zespół był 10 razy bardziej przeszkolony niż konkurencja.

W naszej opinii Cekol ma takiego szefa sprzedaży, który wie, że digitalizacja, automatyzacja działań szkoleniowych handlowców to już nie jest odległa przyszłość.

To już się zaczęło i warto z tego skorzystać już na samym początku nowej fali zmian …. Digitalizacji szkoleń i rozwoju handlowców.

Dziękujemy Panu Piotrowi Kuryś (dyrektor Handlowy w Cekol) za zaufanie, za „zaproszenie SalesOn” nas do Waszego zespołu sprzedaży.

Nie powiem, że poszło „gładko”, nie powiem że wszystko od razu się „kleiło” … lecz ma nadzieję, że wspólnie sprawimy, że Wasi handlowcy będą jeszcze bardziej „zaprawieni” w boju sprzedażowym.

Naprawdę jesteśmy dumni, ze Cekol do nas dołączył.

Udostępnij wpis:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.