Baterie Energizer rozpoczynają współpracę z SalesOn

SalesOn właśnie został zasilony przez baterie Energizer! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie Energizer Holdings, (obecna w 160 krajach) właśnie dołączyła do grona Klientów SalesOn.pl – sales force e-training system.

Bardzo dziękujemy Pani Justyna Sapierzyńska (Sales Director Poland) oraz Paweł Skowroński (field Force Manager) za to, że nam zaufaliście i postanowiliście, przez najbliższe 12 miesięcy wspierać swój zespół handlowy naszym systemem online do rozwoju kompetencji handlowych.

Takiej pozytywnej energii, jaka do nas trafiła wraz z decyzją Energizer Central Europe życzymy dzisiaj każdemu, kto tego posta właśnie teraz czyta.  Tak więc ….. niech moc będzie z Wami!

PS. Obecnie w SalesOn znajdziecie ponad 30 gotowych szkoleń online dedykowanych wyłącznie dla działów sprzedaży (i ta liczba wciąż rośnie) … nawet teraz nagrywamy kolejne szkolenie, tym razem z motywacji w zespole sprzedaży.

Udostępnij wpis:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on pinterest
Pinterest

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.